MEIST

EUEST


Oleme eelkõige vähekasutatud Volvode müügile ning hooldusele spetsialiseerunud ettevõte. Omades pikaaegset kogemust just ühe kindla margi müügis ja hoolduses, tunneme Volvode hingeelu läbi ja lõhki – see teeb meist sõltumatu Volvo spetsialisti.

KINDEL KVALITEET
Kõik meie poolt pakutavad autod on alati õige läbisõiduga ning korrektse hooldusajalooga. Kui esindus kinnitab, siis avariivabad ning olnud eelnevalt vaid ühe omaniku kasutuses.

101-PUNKTILINE PRO KONTROLL
Kõik Volvod läbivad enne müüki lisamist meie poolt tehnilise 101-punktilise Euest PRO kontrolli. Ühtlasi oleme spetsialiseerunud Volvo hooldusele. Hoolduses ja diagnostikas kasutame Volvo tehase poolt välja töötatud tarkvara “VIDA”.

MÜÜGISALONG TALLINNAS
Meie 1400-ruutmeetrises Tallinna salongis on kohapeal alati umbes 50 autot huvilistele tutvumiseks-ostmiseks. Salongis abistavad Sind meie eksperdid, kellega koos kindlasti just Sinu jaoks kõige sobilikum auto leitakse.

LISAGARANTII
Oleme niivõrd kindlad oma autode kvaliteedis, et anname igale meie poolt müüdud Volvole lisagarantii kuni 2 aastat läbisõidupiiranguta.

Arhiiv

Rubriigid

  • Rubriike pole

Apparently we had reached a great height in the atmosphere, for the sky was a dead black, and the stars had ceased to twinkle. By the same illusion which lifts the horizon of the sea to the level of the spectator on a hillside.

Newsletter