Hooldus

Aastahind 399€


Korrapärane hooldus on võti sõiduki turvalisuse, mugavuse ja väärtuse säilitamiseks.
EUEST on spetsialiseerunud Volvode hooldusele. Tagame Sinu Volvole kõrgkvaliteetse ning Volvo ametliku esindusega võrdväärse hooldusteenuse.

 

 

pilt10

TARKVARA.
Kasutame hooldus- ja remonditöödes kõige kaasaegsemat ning valmistajatehase standarditest lähtuvat tehnoloogiat ja sisseseadet. Volvo hoolduses ja diagnostikas kasutame Volvo tehase poolt välja töötatud tarkvara “VIDA”.

pilt4

PERSONAL.
Meie pikaaegse kogemusega mehhaanikud ja diagnostikud täiendavad pidevalt oma oskusi ja teadmisi, tagamaks konkurentsivõimelise ning kvaliteetse hooldusteenuse Sinu Volvole.

pilt2

TEENUSED.
Regulaarne tehniline hooldus ✓ Garantiiremont
✓ Autoremont ✓ Diagnostika
✓ Volvo originaal tarkvarauuendus
✓ Lisavarustuse paigaldus
✓ Rehvivahetus
✓ 101-punktiline PRO kontroll ✓ Poleerimine ja keraamilise kaitse paigaldus

pilt8

OOTEAEG.
Hooldustööde jooksul saad mugavalt aega veeta meie puhkenurgas, mis kostitab Sind kuuma kohvi või teega. Samuti ei puudu puhkenurgast põnevad ajakirjad ning kiire WiFi ühendus.

Võta meiega julgelt ühendust nii väiksemate kui suuremate küsimuste ja murede korral ning leiame üheskoos igale Sinu küsimusele vastuse ning murele lahenduse!

Arhiiv

Rubriigid

  • Rubriike pole

Apparently we had reached a great height in the atmosphere, for the sky was a dead black, and the stars had ceased to twinkle. By the same illusion which lifts the horizon of the sea to the level of the spectator on a hillside.

Newsletter